Nyheter

Pelsstellkurs for spaniels 12.03.2022

02 Mar, 2022

Kategorier:
img

Avdelingen arrangerer pelsstell for spaniels, enten det er til hverdags eller utstilling. Påmeldingsfrist 5. mars!

Kurs i daglig stell av din spaniel, og litt tips og triks for de som har lyst til å prøve seg på utstilling. Gjennomgang av utstyr, og mulighet for å kjøpe utstyr/shampo osv. Er du heldig, og har vunnet klubbens premiekort kan du også handle med disse. God enkel parkering - og luftemuligheter for hunden. Skarnes ligger omtrent 1 times kjøretur fra Oslo Sentralbanestasjon.
Kurset vil avholdes i henhold til evt. covid-regler. Min. 5, maks 10 deltakere. instruktør Solveig Holth, Solveig Hundefrisør AS. Klubbens medlemmer gis fortrinnsrett ved høy påmelding. Pris kr 1 500,-. Bindende påmelding innen 5. mars, til solveig515@gmail.com